قبول پرونده های بیشتر تخصصی

اتاوا -- جیسون کنی، وزیر مهاجرت جزئیات بیشتری در مورد ترکیبی از مهاجران که برای سال آینده پیش بینی شده  را ارائه میدهد.

به گفته آقای جیسون کنی اتاوا قصد دارد بین 55000 تا 57000 کارگر ماهر فدرال را برای سال جدید 2012بررسی کند که افزایش قابل توجهی در مقایسه با 47000 که در سال 2011 بررسی شده است را نشان میدهد.

افزایش در تعداد پرونده های تخصصی برای سال جدید همگام با نیروی مضاعف وزیر مهاجرت، جیسون کنی، است که پیشتر برای بالا بردن سرعت بررسی پرونده ها و همچنین تعداد کارگران ماهر به کانادا را وعده داده بود.  


اوایل این هفته ، گزارش سالانه وزارت مهاجرت نشان داد که میزان مهاجرت کلی برای سال آینده در حدود255000 باقی خواهند ماند.

 

اما از آنجا که تعداد کارگران ماهر در حال افزایش است، کنی می گوید این بدان معنی است که مهاجرین کمتری در برنامه های دیگر مانند پرونده های اسپانسرشیب والدین، همسران و فرزندان و حتی پرستاران سرخانه خواهد بود.  


کنی می گوید: تحقیقات انجام شده توسط وزارت مهاجرت نشان می دهد متقاضیانی که تحت برنامه فدرالی کارگر ماهر به کانادا مهاجرت کرده اند، براحتی با شرایط زندگی در کانادا سازگار شده اند و بسرعت توانسته اند شغلی موفق را بیابند. این مطالعه نشان داد که تقریبا 89 درصد از ایشان تازه واردین توانسته اند در ظرف مدت سه سال از زمان ورود یا شغلی را بیابند و یا بعنوان شغل آزاد مشغول بکار شوند.

 

وزیر مهاجرت، جیسون کنی، در بیانیه ای اعلام کرد "اولویت اول دولت همچنان کمک به رشد اقتصادی است. ما به اهمیت مهاجرین برای ورود بازار کار کانادا کاملا واقف هستیم و برای مهاجران ماهر که کمک به رشد اقتصاد کانادا در بازارهای بین المللی میکنند، اهمیت میدهیم. ما متعهد به تسهیل ورود بهترین و درخشان نیروی کار به کشورمان هستیم."

احزاب مخالف مانند حزب NDP مخالف برنامه های آقای جیسون کنی در مورد کارگران ماهر هستند، اما بر این باور هستند که دولت باید به تدریج بر تعداد کلی مهاجران ماهر بیفزاید تا بتواند بهتر با کمبود کارگر ماهر که انتظار می رود در چند سال آینده در کانادا بوجود بیاید، مقابله کند. 

 

Adsense

حساب کاربری

با حساب کاربری وارد شود

آماده اقدام هستید؟

کافیست با یکی از کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید

کلیک کنید

ارتباط با ما

10265 Yonge St, Unit 100

RichmondHill, Ontario

L4C 4Y7, Canada

 001.905.370.0160

تهران - سید خندان - خ خیرمندی -پلاک 33 واحد 5 

 2287.8271

تلفن مستقیم به کانادا  
 8280.2168  از تهران
021.8280.2168   از موبایل
   
   
arshaweb.com